Makita DPJ180RTJ akkumulátoros lapostiplimaró (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, MAKPAC koffer)
18 V, 6500 ford/perc, 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor, MAKPAC koffer
Cikkszám:
DPJ180RTJ
Márka:
Makita
A termék az alábbi kategóriákban található:
Makita 18 V Li-ion akkumulátoros lapostiplimarók
Leírás
Jellemzők
  • Szögvezető állítás
  • Szögbeállítás
  • Mélységállító gomb
  • Könnyű tárcsacsere
  • Porelszívó csatlakozó
Technikai specifikációk
  • Akku: 18 V LXT
  • Fordulatszám: 6.500 / p
  • Tárcsaátmérő: 100 mm
  • Marási mélység: 20 mm