HiKoki DH18DPAW4Z akkus SDS-plus fúrókalapács (akku és töltő nélkül)
18 V, 1.3 J, 2.3 kg, LVH antivibrációs markolat, RFC visszaható erő elleni védelem
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH18DPAW4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kompakt, könnyű, jól kiegyensúlyozott gép, kényelmes dolgozni vele.
  • Kategóriájában vezető fúrási sebesség.
  • LED-világítás: jól megvilágítja a munkaterületet.
  • Külön vásárolható tartozékok:
    - csavar (cikkszám: 337357)
Szállítási terjedelem:
  • oldalfogantyú
  • mélységmérő
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Ütőenergia: 1,3 J
Üresjárati fordulatszám (Normal): 0 - 1080 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Low): 0 - 800 ford./perc
Ütésszám (Normal): 0 - 5500 ütés/perc
Ütésszám (Low): 0 - 4100 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 18 mm
Furatátmérő acélban: 13 mm
Furatátmérő fában: 18 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 252 mm